چرا از (خمینی هندی الاصل) و (خامنه ای عراقی الاصل)انتظار دارید که برای ایران و ایرانی, دل بسوزانند؟

https://i2.wp.com/upload.wikimedia.org/wikipedia/fa/9/93/Khameneie-idcard.jpg

نام پدر:سید جواد , محل تولد :نجف(عراق)

******************************************************************************

مقایسه کنید!

کتاب “خاندان امام خمینی” نوشته “مهدی شمشیری

پژوهشی ژرف در گوشه ای از تاریکی های تاریخ

از آن زمان که نام «روح الله خمینی» در ایران بر سر زبانها افتاد، جسته و گریخته شنیده میشد که پدربزرگ وی از هندوستان به ایران آمده است و او به اصطلاح هندی زاده است. در تاریخ 25 دی 1357 مرتضی پسندیده، برادر بزرگ خمینی، طی مصاحبه ای که در روزنامه اطلاعات به چاپ رسید، صریحا اعلام نمود که: … جد ما آقا سید احمد از اهالی کشمیر بود که در سالهای جوانی خود به ایران مهاجرت کرد… . با این ترتیب هندی زادگی خمینی در نظر همه امری مسلم جلوه گر شد.

دانلود کتاب “خاندان امام خمینی” نوشته “مهدی شمشیری”

خاندان خمینی

لینک دانلود (جایگزین):

http://www.4shared.com/file/60494658/f9573c07/Khahndane_Emam_Khomeini.html

پسورد : melliblog.tk

لينک دانلود(جایگزین) :

http://www.box.net/shared/uzit2ugyo9

******************************************************************************

کتاب “گفته نشده ها درباره روح الله خمینی” نوشته “مهدی شمشیری

با انتشار اشعار عرفانی همگان دانستند که فاطمه طباطبائی، ملقب به فاطی، همسر زیبای سید احمد خمینی، معشوقه عرفانی خمینی بوده استو آن حضرت با مشاهده روی زیبای فاطی به کشف و شهود عرفانی می پرداخته اند و از شهود مخلوق به شهود خالق می رسیده اند. کم کم مردم دریافتند که اشعار عرفانی خمینی را محمد حسین شهریار تصحیح کرده و علاوه بر تغییراتی که از نظر بهتر شدن در آنها داده، تعدادی بیت و اصطلاح عرفانی نیز بر آنها افزوده است .

دانلود کتاب “گفته نشده ها درباره روح الله خمینی” نوشته “مهدی شمشیری”

گفته نشده های خمینی

******************************************************************************

بحث سر اینکه روح الله خمینی هندی بوده است یا نه همچنان مطرح است. وهنوز این سوال مطرح است که جد سید روح الله خمینی کیست و ایا اصالتا سید روح الله خمینی ایرانی است. دراین نوشته به بررسی این دیدگاه که سید روح ایرانی الاصل است یا نه پرداخته شده است و مسولیت صحت این مقاله با نویسنده است و لزوما بیانگر دیدگاه سایت خودنویس نیست. نکته خیلی جالب که در قانون اساسی جمهوری اسلامی درباره ویژگی رهبر (ولی فقیه مطلقه) اشاره‌ای به ایرانی الاصل بودن نشده است و از شرایط انتخاب برای رهبر به این مسئله توجهی نشده است ولی درباره شرایط انتخاب رییس جمهور صراحتا به ایرانی الاصل بودن اشاره شده است و در فصل هشتم که فصل رهبری در ق.ا.ج.ا است و شامل ۶ اصل است و از اصل ۱۰۷ تا اصل ۱۱۳ را شامل می شود به ایرانی بودن رهبر اشاره نشده است وبدین معنی است که رهبر یا ولی فقیه مطلقه می تواند درصورت انتخاب مجلس خبرگان رهبری ایرانی هم نباشد و تنها باید اخوند باشد.

بحث سر اینکه روح الله خمینی هندی بوده است یا نه همچنان مطرح است.  وهنوز این سوال مطرح است که جد سید روح الله خمینی کیست و ایا اصالتا  سید روح الله خمینی ایرانی است

در کتاب وارثان ملک کیان امده است که  که حتی پدر ومادر سید روح الله خمینی هندی بوده‌اند و انگلیسی‌ها برای پیشبرد اهدافشان پدر ومادر سید روح الله را که جز اشرار و چاقو کشان  هند بودند به ایران می‌آورند و حتی خاطراتی از برادر سید روح الله  را نقل می‌کند و مرتضی(هندی) پسندیده  جزییاتی از زندگی در هند و ورودشان از هند  به ایران را بیان کرده است .

در چند کتاب و سایت دیگر هم در هندی بودن سید روح الله خمینی مطالبی جمع اوری شده است و بیشتر به  متنی که عماد الدین باقی تهیه کرده است و خاطرات مرتضی هندی پسندیده برادر سید روح الله خمینی اشاره شده است. که چند موردش دراین آدرس‌ها می‌توانید ببینید.

http://www.mardaninews.de/archive/?p=5210

http://hamidrezahoseini.blogspot.com/2009/02/blog-post.html

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%DB%8C%D8%AF_%D8%B1%D9%88%D8%AD%E2%80%8C%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87_%D8%AE%D9%85%DB%8C%D9%86%DB%8C

http://irantruth.blogfa.com/post-58.aspx

http://www.siteirani.com/vb/thread9559.html

و….

اینک به بررسی  شجره نامه سید روح الله خمینی در کتاب معروف(( بررسی و تحلیلی از : نهضت امام خمینی )) تالیف سید حمید روحانی که تاکنون دهها بار در جمهوری اسلامی  چاپ شده است  پرداخته می شود که مورد تایید دفتر نشر اثار امام خمینی است .

در چاپ اول و دوم کتاب بررسی و تحلیلی از نهضت امام خمینی از دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین حوزه علمیه قم چاپ سال ۱۳۶۱ در صفحه ۲۰  امده است:

«پدر امام خمینی ایت الله شهید مرحوم سید مصطفی موسوی خمینی فرزند علامه جلیل قدر مرحوم سید احمد موسوی (هندی) است که از خاندان جلیل مرحوم میر حامد حسین هندی صاحب عبقات الانوار می باشد.»

جالبه که سید احمد هندی موسوی پدر بزرگ سید روح الله خمینی از لنکهور هند به «نجف هجرت کرده است و بنا به درخواست یوسف خان کمره‌ای برای ارشاد و پیشوایی اهالی خمین به خمین می‌آید و با دختر یوسف‌خان ازدواج می‌کند »

چیزی که دراین کتاب امده است مادربزرگ سید روح الله خمینی ایرانی است و پدر بزرگش هندی است ونام پسرشان را سید مصطفی ( پدر سید روح الله خمینی ) می گذارند و سید مصطفی که از پدری هندی ومادری ایرانی زاده شده است نیز در نوجوانی» به نجف وسامرا می رود و مشغول تحصیل می شود و پس از یازگشت از نجف پیشوای اهالی خمین می شود و درتاریخ ذیحجه ۱۳۲۰ قمری در سن ۴۷  سالگی بدست اشرار کشته می‌شود و جنازه‌اش را به نجف» بر می گردد وچال می‌شود.

جالب است که پدر سید روح الله خمینی که از پدر هندی زاده شده است «با بانو هاجر دختر آیت‌الله میرزا احمد از عملا کربلا ازدواج می‌کند» و به ایران تشریف می‌آوردند و پیشوای اهالی خمین می‌شود

در این کتاب که مورد تایید دفتر نشر آثار امام خمینی است هم به ریشه هندی سید روح الله موسوی خمینی صراحتا اشاره شده  است.

سند دیگری که نشان دهنده  وابستگی  سید روح الله به هند است در نامه‌ای است که  بعد از فوت ایت الله حکیم  در هند در بخش لنکهور سید علی عبقائی (عمو زاده سید روح الله خمینی) به همراه چند تن از اقوام روح الله اعلان کردند که شیعیان هند که ساکن در لنکهور هستند اعلام می‌کنند «حضرت آیت‌الله خمینی مدظله الانوار اعلم هستند و شیعیان هندوستان از ایشان تقلید می‌کنند .»

منتشر شده در  روزنامه ایران آزاد – شماره ۷۳ –سال نهم – مهرماه ۱۳۵۱

بحث مرجعیت و حواشی سر مرجع شدن خمینی در نوشته  دیگری منتشر می شود که علت مرجع اعلام شدن سید روح الله خمینی سر بلوای۱۳۴۲ بود که برای اعدام نشدن سید روح الله خمینی را مرجع اعلام می‌کنند وتبعیدی می شود.

نکته خیلی جالب که در قانون اساسی جمهوری اسلامی درباره ویژگی رهبر (ولی فقیه مطلقه) اشاره‌ای به ایرانی الاصل بودن نشده است و از شرایط انتخاب برای رهبر به این مسئله توجهی نشده است ولی درباره شرایط انتخاب رییس جمهور صراحتا به ایرانی الاصل بودن اشاره شده است و در فصل هشتم که فصل رهبری در ق.ا.ج.ا است و شامل  ۶ اصل است و از اصل ۱۰۷ تا اصل ۱۱۳ را شامل می شود به ایرانی بودن رهبر اشاره نشده است وبدین معنی است که رهبر یا ولی فقیه مطلقه می تواند درصورت انتخاب مجلس خبرگان رهبری ایرانی هم نباشد و تنها باید اخوند باشد.

ولی دراصل ۱۱۵ امده است (( رییس جمهور باید ایرانی الاصل  تابع ایران و… و مومن ومعتقد به مبانی جمهوری اسلامی  ومذهب رسمی کشور باشد ))

سید روح الله خمینی که اصالتا ایرانی نیست می‌توانست رهبر شود ولی رییس جمهور نمی‌توانست بشود.

هر آخوندی درسراسر کره زمین در صورتی‌که صلاحیت و اعلم‌تر از دیگران باشد می‌تواند ولی فقیه درایران شود مانند پاپ در واتیکان است که هر کاردینال و اسقفی از هر کشوری می‌تواند به مقام پاپی در واتیکان برسد.

******************************************************************************

آرم پرچم جمهوري اسلامي بر درب ورودي مغازه يك سيك هندي! – عكس
سعي شده اين ارم بنام الله القا شود در حقيقت با توجه به هندي زاده بودن خميني اين ارم سيكهاي هندي ميباشد كه بر پرچم جمهوري اسلامي نقش بسته است و ان را به دروغ و برخي نادانسته ارم الله مي نامند.

آرم پرچم رژيم ايران و آرم سيکها ،

آرم پرچم رژيم لفظ مبارک الله نمي باشد و طبق هيچ رسم الخطي لفظ الله به اين صورت نوشته نمي شود بلکه اين آرم برگرفته شده از آرم سيکهاست و هر دو يک چيز هستند.

******************************************************************************

اظهارات گوناگونی پیرامون این مطلب وجود دارد. برخی وی را عرب تباری می دانند که نیاکانش در دوران خلفای اسلامی از سرزمین های عربی به هندوستان کوچ داده شده اند. برادر تنی وی آیت‌الله پسندیده در خاطراتش حضور نیاکانشان را در هند توصیف کرده است محتوای این مطلب پیش‌تر نیز در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۵۶ به وسیله روزنامه اطلاعات، در دوران حکومت پهلوی چاپ شده بود
برای مقدمه می‌نگارم؛ با این که من سید مرتضی هندی سابق و پسندیده فعلی در نظر نداشتم و ندارم در عداد نویسندگان و یا گویندگان درآیم و در خودم صلاحیت و لیاقت مطلب نگاری را نیافته‌ام ولی بر حسب ضرورت و لزوم و شاید تکلیف الهی و شرعی موظف باشم مختصری از نسب نامه خودم و بالاخص برادر کوچک و گرامم حضرت امام خمینی مرجع عالی قدر تقلید اکثریت قاطع تشیع و رهبر عالی مقام مسلمین ایران و ممالک و ملل اسلامی و مستضعفین دنیا را تا آنجا که در نظر دارم و تماس داشته و با ادله قطعیه و شواهد موجود دریافته‌ام یا با قرائن و شواهد و همچنین امارات برایم ظن حاصل شده با توجه به مشهودات هشتاد و چند ساله و معلومات خاص خودم از قباله‌ها و مهرنامه‌ها و نوشته‌های موجود و اطلاعات و گفتارهای بزرگ ترهای فامیل و اقوام که در حافظه‌ام مانده بدون تعریف و تمجید یا تنفیذ و تکذیب و یا اغراق و طرفداری از اقوام و اقارب یا طرد و رد افراد ناموافق یعنی مخالفین و احیاناً دشمنان احتمالی و یا یقینی، از روی نهایت صحت و حقیقت برای ضبط در تاریخ بنویسم و خداوند را به شهادت می‌طلبم که علاقه و دوستی با اشخاص و یا کدورت و نقار با افراد و جماعت در احوال من سال‌های سال است تأثیر خلاف گویی را زدوده و با موافق و مخالف جز راه راستی و عدل و حق و انصاف طریق دیگری در پیش ندارم
بر پایه اظهارات ادوارد ویلت، پدر بزرگ پدری وی سید احمد موسوی هندی، زاده روستای کینتور در منطقه بربنکی در ایالت اوتار پرادش هندوستان بود
خمینی واقعا یک هندی زاده بود : دکتر عباس میلانی
خمینی هندی الاصل وپرچم کنونی ایران آرم سیکهای هندی است
شاخ گاو نشانه سیکهای هندوستان برای پرچم ایران
******************************************************************************

سید روح‌الله مصطفوی موسوی خمینی (۳۰ شهریور ۱۲۸۱۱۳ خرداد ۱۳۶۸) روحانی و مرجع تقلید شیعه، رهبر انقلاب ۱۳۵۷ که منجر به انقراض حکومت پادشاهی در ایران شد و بنیان‌گذار نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

نام پدرش سید مصطفی موسوی و نام مادرش هاجر احمدی بود. وی در پنج ماهگی پدر خود را از دست داد و تحت سرپرستی مادر و عمه‌اش پرورش یافت.

نسب روح‌الله خمینی

اظهارات گوناگونی پیرامون این مطلب وجود دارد. برخی وی را عرب تباری می دانند که نیاکانش در دوران خلفای اسلامی از سرزمین های عربی به هندوستان کوچ داده شده اند. برادر تنی وی آیت‌الله پسندیده در خاطراتش حضور نیاکانشان را در هند توصیف کرده است (محتوای این مطلب پیش‌تر نیز در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۵۶ به وسیله روزنامه اطلاعات، در دوران حکومت پهلوی چاپ شده بود):

برای مقدمه می‌نگارم؛ با این که من سید مرتضی هندی سابق و پسندیده فعلی در نظر نداشتم و ندارم در عداد نویسندگان و یا گویندگان درآیم و در خودم صلاحیت و لیاقت مطلب نگاری را نیافته‌ام ولی بر حسب ضرورت و لزوم و شاید تکلیف الهی و شرعی موظف باشم مختصری از نسب نامه خودم و بالاخص برادر کوچک و گرامم حضرت امام خمینی مرجع عالی قدر تقلید اکثریت قاطع تشیع و رهبر عالی مقام مسلمین ایران و ممالک و ملل اسلامی و مستضعفین دنیا را تا آنجا که در نظر دارم و تماس داشته و با ادله قطعیه و شواهد موجود دریافته‌ام یا با قرائن و شواهد و همچنین امارات برایم ظن حاصل شده با توجه به مشهودات هشتاد و چند ساله و معلومات خاص خودم از قباله‌ها و مهرنامه‌ها و نوشته‌های موجود و اطلاعات و گفتارهای بزرگ ترهای فامیل و اقوام که در حافظه‌ام مانده بدون تعریف و تمجید یا تنفیذ و تکذیب و یا اغراق و طرفداری از اقوام و اقارب یا طرد و رد افراد ناموافق یعنی مخالفین و احیاناً دشمنان احتمالی و یا یقینی، از روی نهایت صحت و حقیقت برای ضبط در تاریخ بنویسم و خداوند را به شهادت می‌طلبم که علاقه و دوستی با اشخاص و یا کدورت و نقار با افراد و جماعت در احوال من سال‌های سال است تأثیر خلاف گویی را زدوده و با موافق و مخالف جز راه راستی و عدل و حق و انصاف طریق دیگری در پیش ندارم.

بر پایه اظهارات ادوارد ویلت، پدر بزرگ پدری وی سید احمد موسوی هندی، زاده روستای کینتور در منطقه بربنکی در ایالت اوتار پرادش उत्तर प्रदेश، هندوستان بود.

نظر دیگری نیز هست که عنوان می‌کند: جد او یکی از علمای نیشابور به نام «سیدمحمد» بود که به هندوستان رفت و در دهلی اقامت گزید. عمادالدین باقی در ویژه نامه مورخ ۱۲ خرداد ۸۴ روزنامه شرق گفته‌است:

ناگفته نگذاریم که چون در میان شیعیان، سنت شجره نویسی برای سادات مرسوم بوده و بدین وسیله سلسله نسب سادات تا رسیدن آنها به یکی از ائمه شیعه کم وبیش ثبت می‌شده‌است، سیادت حضرت امام از این نظر امتیازی محسوب می‌شد که راه گمانه زنی و شناخت در شجره نامه و خاندان ایشان را هموار می‌کرد.

یکی از روایات مذکور در این مورد چنین است که طبق نظر یکی از نسابیون در سال ۷۶۶ ه. ق کاروان کوچکی از طرف عارف بزرگ سیدعلی همدانی به سرپرستی سیدحیدر موسوی صفوی اردبیلی از ایران که آن زمان در شورش و جنگ و خون گرفتار بود عازم بود عازم کشمیر می‌شوند تا اسلام را تبلیغ کنند. سیدحیدر داماد و خواهرزاده میرسیدعلی همدانی بود که میرسیدعلی همدانی با ۱۷ واسطه از پدر و ۱۶ واسطه از مادر به امام حسین می‌رسد و این سید حیدر جد اعلای امام است… و اما روایتی که بیشتر از همه مشهور شده این است که سلسله نسب امام خمینی به میرحامدحسین می‌رسد. در زمان شاه سلطان حسین صفوی، یکی از علمای نیشابور به نام «سیدمحمد» به هندوستان رفت و در دهلی اقامت گزید. فرزندان وی در مناصب دولتی درآمدند و کم کم اهمیت پیدا کردند… سیداحمد چندی پس از شهادت پدرش دین علیشاه، از کشمیر به عتبات نجف و کربلا عزیمت کرد. شاید این سفر (در حدود سال‌های ۱۲۴۰ تا ۲۵۰ هجری قمری) به این منظور بوده که هم از خصومت‌ها در امان باشد و بتواند در آتیه جای خالی پدر را پر کند و هم تعالیم دین را بیاموزد. او به دلیل حافظه نیرومندی که داشته به سرعت به مقامات علمی والایی نائل می‌شود و از مراجع وقت نجف اجازه اجتهاد دریافت می‌کند. او در نجف با افراد مهاجر آشنا می‌شود که یکی از آنها فردی به نام یوسف خان است که اهل روستای «فرفهان» یا «فراهان» از توابع خمین بوده‌است.

دیدگاه‌ها

آیت الله خمینی در سخنانی پیشنهاد برخی گروه های سیاسی مبنی بر نوع حکومتی که باید در ایران ایجاد شود را رد نموده و هیچ یک از عناوین «جمهوری»، «جمهوری دمکراتیک»، «جمهوری اسلامی دمکراتیک» را نپذیرفته و گفته بود «فقط جمهوری اسلامی نه یک کلمه کمتر و نه یک کلمه بیشتر، ما نباید از کلمه دمکراتیک استفاده کنیم که غربی است و ما آن را نمی‌خواهیم.»[خمینی همچنین در مصاحبه با اوریانا فالاچی در اوایل انقلاب ۱۳۵۷، در پاسخ به سوألی درباره تیرباران زنی که مرتکب زنای محصنه شده و کشتن مردان همجنسگرا ، گفت که کشتن این افراد شبیه بریدن انگشت افراد مبتلا به قانقاریا می‌باشد که باعث جلوگیری از نفوذ بیماری به سراسر بدن می‌شود.

اگر کمی به نشانی که قریب به سی سال است نشان ما بر بروی پرچم ایران است و در تمام دنیا ما را معرفی می کند، برگرفته از نشان فرقه ای در هندوستان است به نام سیک. مذهب سیک، محصول اختلافات مذهبی سده ۱۵ میلادی است و مدعی است که چکیده نخستین آموزه‌های گورو نانک (پیامبر سیک‌ها زاده ۱۴۶۹م.) است. او کوشید یک دین التقاطی از اسلام و هندوگرایی به وجود آورد. بر اصول مشترک این دو مذهب تأکید کرد و از موارد جدایی و اختلاف بویژه در آیینها و نیایشها دوری نمود.

حالا می توانید نشان سیک های هند را با نشان پرچم ایران مقایسه کنید.

30kwqza.jpg - upload images with Picamatic

اینجا قضاوت بر عهدۀ شما. می توانید تصور کنید که تمام تمدن و تاریخ کهن و فرهنگ چند هزار سالۀ خود را به یک هندی فروخته اید؟!

لینک زیر هم می تواند اطلاعات موثقی را در اختیار شما قرار دهد:

http://www.youtube.com/watch?v=VIuNJUWfdgo

خمینی واقعا یک هندی زاده بود!

https://i1.wp.com/i37.tinypic.com/k2fzeq.jpg

Advertisements
این نوشته در Uncategorized ارسال شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

1 پاسخ برای چرا از (خمینی هندی الاصل) و (خامنه ای عراقی الاصل)انتظار دارید که برای ایران و ایرانی, دل بسوزانند؟

  1. arakcars :گفت

    جالب بود

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s